PROMOCJE !!!

I&I SPA

60 zł - 49 zł

Wiosenna Etiuda dla Dłoni

Wysublimowany peeling, aromatyczny masaż gorącą świecą i dopełniająca rytuału kąpiel w rozgrzanej parafinie definitywnie rozprawi się z pękającym, szorstkim naskórkiem, doda dłoniom świeżości, gładkości i młodzieńczego piękna.

150 zł - 115 zł

Endermologia z Narcyzem - Endomasaż z ultradźwiękami na nogi

Po zimowym lenistwie i barku konsekwencji w przestrzeganiu zbilansowanej diety została Ci niechciana pamiątka w postaci zbędnego tłuszczu?Martwisz się, że do lata nie zdążysz pozbyć się tego balastu? Nic bardziej mylnego! W I&I SPA zadbamy o to. Indywidualnie dobrana seria zabiegów z odpowiednią częstotliwością i siłą podciśnienia efektywnie rozprawi się z cellulitem, wiotką skórą i miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, a zapach narcyza swą wonią i urokiem będzie upewniał Cię, iż latem odsłonisz Swoje jędrne ciało z rozkoszą.

650 zł - 490 zł

Wiosenne Odmłodzenie Uśmiechu - Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym.

Bruzdy nosowo-wargowe - oprawa naszych ust, która dodaje lat całej twarzy, lub odejmuje, jeśli pieczołowicie o nią zadbamy. Delikatne wypełnienie kwasem hialuronowym z indywidualnym podejściem do warunków twarzy sprawi, że wiosnę przywitamy z odmłodzonym uśmiechem.

I&I spa

ul. Światowida 51
03-144, Warszawa

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek:
9:00 - 21:00
Sobota:
9:00 - 17:00