PROMOCJE !!!

I&I SPA

199 zł - 155 zł

Stylizacja żelowa na szablonie z malowaniem hybrydowym (jeden kolor)

Wiele kobiet marzy o ładnych i długich paznokciach. Jak profesjonalna stylistka może na te wszystkie problemy zaradzić? W I&I SPA oferujemy Wam stylizację poprzez przedłużenie płytki paznokcia żelem na szablonie,oraz malowanie hybrydowe na jeden kolor. Twoje paznokcie zyskają kobiecą długość, zbudowaną w subtelny a zarazem mocny sposób. To idealna propozycja dla klientek z krótkimi, łamliwymi paznokciami. Żel zagwarantuje utrzymanie manicure w wymarzonym stanie nawet przez kilka tygodni..

150 zł - 135 zł

"Źródło życia" Twarz + szyja

Multinawilżający, holistyczny zabieg oparty na peptydach kolagenu rybiego i wodzie Nutrivi.Doskonały na nadchodzący okres wiosenno-letni, gdzie skóra będzie narażona na nadmierne działanie promieni słonecznych.Zabieg intensywnie nawilża, uzupełnia substancje aktywne i pobudza produkcję własnego kolagenu w skórze powodując wyraźne odświeżenie i odmłodzenie. "Źródło życia" niezwykle odpręża, wprowadzając w błogi stan. Wszelkie stresy, napięcia odchodzą jak ręką odjął

-15%

Depilacja woskiem paskowym

Przy pomocy ciepłego wosku usuwamy zbędne włoski wraz z cebulkami.Przed zabiegiem nakładamy specjalny preparat zwiększający przyczepność wosku i jednocześnie powodujący mniejszą bolesność wykonywanego zabiegu.Po depilacji zaś stosujemy specjalną esencję opóźniającą wzrost włosa, odrastające włosy są znacznie delikatniejsze i jaśniejsze. Efektem tego kolejne zabiegi depilacji są bardziej komfortowe.

260 zł - 208 zł

SEXI FLEXI

Lipoliza iniekcyjna (5 ml) + drenaż limfatyczny (20 minut)Promocja ze 260,00 zł na 208,00 zł.Najskuteczniejsza metoda bezpiecznej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej – LIPOLIZA INIEKCYJNA w I&I SPA w wiosennej promocji w połączeniu z rewelacyjnym drenażem limfatycznym.Maksymalizujemy efekty!Lipoliza polega na miejscowym wstrzykiwaniu do tkanki tłuszczowej fosfatydylocholiny, która powoduje jej rozpad, a następnie transportowana jest do wątroby, tam zostaje rozłożona i wydalona z organizmu.Drenaż limfatyczny w znacznym stopniu przyspiesza ten proces.

I&I spa

ul. Światowida 51
03-144, Warszawa

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek:
9:00 - 21:00
Sobota:
9:00 - 17:00