PROMOCJE !!!

I&I SPA

 

Do każdego manicure hybrydowego, zabieg IBX gratis!

Zdrowe, zadbane paznokcie, to wizytówka każdego z nas.Zdarzają się jednak takie sytuacje, kiedy kondycja naszych paznokci jest słaba i wyglądają one niezdrowo i nieestetycznie. Jak temu zaradzić?Chętnie pomożemy zwalczyć ten problem!Zapraszamy Was do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji wrześniowej dedykowanej zdrowym i pięknym paznokciom.Do każdego manicure hybrydowego, zabieg IBX (głęboko regenerujący i odbudowujący paznokcie) dodajemy GRATIS!Przyjdźcie, skorzystajcie! :)

169 zł - 119 zł

Biust Up!

Drogie Panie,Martwi Was kondycja Waszego biustu?Chciałybyście, aby Wasz skarb zyskał dawną witalność i wygląd?Mamy dla Was coś specjalnego!Kolejna promocja wrześniowa!Biust Up!Liftingujący i ujędrniający zabieg na piersi.Cena promocyjna- 169 zł na 119 zł.Zapraszamy do zapisów.

 

Endomasaż z kawitacją.

Wykonujemy dla Was w każdą środę z 50 % rabatem

280 zł - 239 zł

Nanopin

?Mezoterapia mikroigłowa od sprawdzonej firmy Skin Expert

400 zł - 200 zł

Lipoliza iniekcyjna, dwie ampułki w cenie jednej!

Lipoliza iniekcyjna, dwie ampułki w cenie jednej.Aż 10 ml w cenie tylko 200 zł! Lipoliza iniekcyjna -jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, który polega na miejscowym usunięciu tłuszczu. Stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznej liposukcji. Zabieg ten coraz częściej wybierany jest przez kobiety i mężczyzn. Lipoliza polega na wstrzykiwaniu pod skórę specjalnego preparatu-fosfatydylocholiny, która powoduje rozpad komórek tłuszczowych. Za pomocą lipolizy iniekcyjnej możemy redukować nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie podbródka, pośladków, bioder, brzucha, podbrzusza, ud i poszczególnych partii pleców. Ta wyjątkowa promocja obowiązuje tylko do końca września!!!Gorąco zapraszamy do zapisów.

I&I spa

ul. Światowida 51
03-144, Warszawa

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek:
9:00 - 21:00
Sobota:
9:00 - 17:00